RL875S-220L-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL875S-220L-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RL875S-220L-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RL875S-220L-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82061 pcs Φύλλο δεδομένων RL875S-220L-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Shielded Σειρά RL875S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 2.52MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 15MHz
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 80 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RL875S-220L
RL875S-220L
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.