RL875S-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL875S-151K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 600MA 510 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RL875S-151K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RL875S-151K
Αριθμός εξαρτήματος RL875S-151K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 600MA 510 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5833 pcs Φύλλο δεδομένων RL875S-151K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Shielded Σειρά RL875S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RL875S151K Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 510 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 510 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Τρέχουσες - Κορεσμός -