RL875-682K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL875-682K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8MH 100MA 21.8 OHM
Φύλλα δεδομένων: RL875-682K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RL875-682K
Αριθμός εξαρτήματος RL875-682K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 6.8MH 100MA 21.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5980 pcs Φύλλο δεδομένων RL875-682K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RL875
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RL875682K Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 6.8mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 21.8 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 21.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Τρέχουσες - Κορεσμός -