RL855-392K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-392K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9MH 130MA 18 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: RL855-392K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RL855-392K
Αριθμός εξαρτήματος RL855-392K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 3.9MH 130MA 18 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5688 pcs Φύλλο δεδομένων RL855-392K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
Αλλα ονόματα RL855392K Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 3.9mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 3.9mH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 18 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 18 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 130mA Τρέχουσες - Κορεσμός -