RL855-272K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-272K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7MH 160MA 13.1 OHM
Φύλλα δεδομένων: RL855-272K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RL855-272K
Αριθμός εξαρτήματος RL855-272K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.7MH 160MA 13.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5382 pcs Φύλλο δεδομένων RL855-272K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
Αλλα ονόματα RL855272K Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.7mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 13.1 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 13.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 160mA Τρέχουσες - Κορεσμός -