RL262-101J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL262-101J-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: RL262-101J-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RL262-101J-RC
Αριθμός εξαρτήματος RL262-101J-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164023 pcs Φύλλο δεδομένων RL262-101J-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RL262
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 796kHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα M10030 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.244" (6.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 6.1MHz Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2 Ohm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 2 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA