RJR26FX100M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RJR26FX100M
Αριθμός εξαρτήματος RJR26FX100M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17914 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm)
Σειρά Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RJR26FW503RQ
RJR26FW503RQ
Περιγραφή: TRIMMER 50K OHM 0.25W PC PIN TOP
Σε απόθεμα: 5661 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
RJR26FX101M
RJR26FX101M
Περιγραφή: TRIMMER 100OHM 0.25W PC PIN SIDE
Κατεβάστε:
RFQ
RJR26FX100MQ
RJR26FX100MQ