RJR26FW201P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RJR26FW201P
Αριθμός εξαρτήματος RJR26FW201P Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20430 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm)
Σειρά Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment