RJR26FP203R
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RJR26FP203R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20KOHM 0.25W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: RJR26FP203R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RJR26FP203R
Αριθμός εξαρτήματος RJR26FP203R Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 20KOHM 0.25W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20587 pcs Φύλλο δεδομένων RJR26FP203R.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.185" Face x 0.185" H (6.35mm x 4.70mm x 4.70mm)
Σειρά Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment