RJR26FB201P
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200OHM 0.25W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RJR26FB201P
Αριθμός εξαρτήματος RJR26FB201P Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 200OHM 0.25W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18434 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.31mm x 6.85mm)
Σειρά Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment