RJR24FW201P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: RJR24FW201P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RJR24FW201P
Αριθμός εξαρτήματος RJR24FW201P Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24221 pcs Φύλλο δεδομένων RJR24FW201P.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.395" H (9.53mm x 4.83mm x 10.03mm)
Σειρά Trimpot® RJ24/RJR24-Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 25
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment