PWR4413DR050F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR4413DR050F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 0.05 OHM 5W 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: PWR4413DR050F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PWR4413DR050F
Αριθμός εξαρτήματος PWR4413DR050F Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 0.05 OHM 5W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4303 pcs Φύλλο δεδομένων PWR4413DR050F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.800" L x 0.157" W (20.32mm x 4.00mm)
Σειρά PWR4413 Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 325°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.024" (26.00mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Pulse Withstanding Metal Element Σύνθεση Metal Element