PWR1913WR033F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR1913WR033F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1913
Φύλλα δεδομένων: PWR1913WR033F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PWR1913WR033F
Αριθμός εξαρτήματος PWR1913WR033F Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1913 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4268 pcs Φύλλο δεδομένων PWR1913WR033F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Σειρά PWR1913 Λειτουργία του πίνακα 33 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1913 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 33 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Σύνθεση Wirewound