PVG3A200C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVG3A200C01R00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD TOP
Φύλλα δεδομένων: PVG3A200C01R00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PVG3A200C01R00 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64722 pcs Φύλλο δεδομένων PVG3A200C01R00.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.142" x 0.134" Face x 0.079" H (3.60mm x 3.40mm x 2.00mm)
Σειρά PVG3 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα 490-2647-1
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment