PVC6D203A01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6D203A01B00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: PVC6D203A01B00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PVC6D203A01B00 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 4314 pcs Φύλλο δεδομένων PVC6D203A01B00.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
Σειρά PVC6 Resistive Υλικό Ceramic
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 490-2077
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment