PMH1806-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN
Φύλλα δεδομένων: PMH1806-101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMH1806-101
Αριθμός εξαρτήματος PMH1806-101 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4490 pcs Φύλλο δεδομένων PMH1806-101.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Σειρά PMH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1806 (4516 Metric) Αλλα ονόματα PMH1806101
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 100 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.063" (1.60mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 30 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 1A