PMC1806-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN
Φύλλα δεδομένων: PMC1806-101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMC1806-101
Αριθμός εξαρτήματος PMC1806-101 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5897 pcs Φύλλο δεδομένων PMC1806-101.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Σειρά PMC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1806 (4516 Metric) Αλλα ονόματα PMC1806101
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 100 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.063" (1.60mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 400 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 300mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMC1812-101
PMC1812-101
Περιγραφή: FERRITE BEAD 100 OHM 1812 1LN
Σε απόθεμα: 4149 pcs
Κατεβάστε: PMC1812-101.pdf
RFQ
PMC15E-1
PMC15E-1
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V
Σε απόθεμα: 4263 pcs
Κατεβάστε: PMC15E-1.pdf
RFQ
PMC16 BK080
PMC16 BK080
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE GLAND 5-10MM M16 POLY
Κατεβάστε: PMC16 BK080.pdf
Περιγραφή: FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Κατεβάστε: PMC1812-121.pdf
PMC20 SL080
PMC20 SL080
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE GLAND 6-12MM M20 POLY
Κατεβάστε: PMC20 SL080.pdf
Περιγραφή: FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN
PMC20 BK080
PMC20 BK080
Κατεβάστε: PMC20 BK080.pdf
PMC15E-2
PMC15E-2
Κατασκευαστές: Cosel
Κατεβάστε: PMC15E-2.pdf
PMC16 SL080
PMC16 SL080
Κατεβάστε: PMC16 SL080.pdf
PMC15-3
PMC15-3
Κατεβάστε: PMC15-3.pdf
Περιγραφή: FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN