PMC1206-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
Φύλλα δεδομένων: PMC1206-101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMC1206-101
Αριθμός εξαρτήματος PMC1206-101 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5524 pcs Φύλλο δεδομένων PMC1206-101.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά PMC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα PMC1206101
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 100 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 400mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMC100E-4-J
PMC100E-4-J
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V
Σε απόθεμα: 5728 pcs
Κατεβάστε: PMC100E-4-J.pdf
RFQ
PMC1206-151
PMC1206-151
Περιγραφή: FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN