PMC0805-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: PMC0805-101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMC0805-101
Αριθμός εξαρτήματος PMC0805-101 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4851 pcs Φύλλο δεδομένων PMC0805-101.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά PMC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα PMC0805101
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 100 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.035" (0.90mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 400 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 400mA