PMC0603-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: PMC0603-101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMC0603-101
Αριθμός εξαρτήματος PMC0603-101 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5858 pcs Φύλλο δεδομένων PMC0603-101.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά PMC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα PMC0603101
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 100 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.032" (0.80mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 200mA