PM75-270K
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM75-270K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM75-270K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM75-270K
Αριθμός εξαρτήματος PM75-270K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4189 pcs Φύλλο δεδομένων PM75-270K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Αλλα ονόματα PM75270K Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 27µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 15MHz
Λεπτομερής περιγραφή 27µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 120 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A Τρέχουσες - Κορεσμός -