PM75-151K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 580MA 680 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM75-151K-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM75-151K-RC
Αριθμός εξαρτήματος PM75-151K-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 580MA 680 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167152 pcs Φύλλο δεδομένων PM75-151K-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM75
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 12 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 680 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 680 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 580mA Τρέχουσες - Κορεσμός 850mA