PM74SH-100M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 1.65A 70 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM74SH-100M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM74SH-100M
Αριθμός εξαρτήματος PM74SH-100M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 10UH 1.65A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5189 pcs Φύλλο δεδομένων PM74SH-100M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PM74SH
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα Q1945378 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.193" (4.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.65A 70 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.65A Τρέχουσες - Κορεσμός -