PM54-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM54-151K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM54-151K
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 400MA 1.1 OHM
Φύλλα δεδομένων: PM54-151K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM54-151K
Αριθμός εξαρτήματος PM54-151K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 400MA 1.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5507 pcs Φύλλο δεδομένων PM54-151K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM54
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M4151TR Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.1 Ohm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA Τρέχουσες - Κορεσμός -