PM5022-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM5022-2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 9A 14 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM5022-2R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM5022-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος PM5022-2R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 9A 14 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5670 pcs Φύλλο δεδομένων PM5022-2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM5022
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M9747TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 14 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 14 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 9A Τρέχουσες - Κορεσμός 22A