PM5022-151M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM5022-151M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1.4A 250 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM5022-151M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM5022-151M
Αριθμός εξαρτήματος PM5022-151M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1.4A 250 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5011 pcs Φύλλο δεδομένων PM5022-151M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM5022
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M9758TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 250 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 250 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.6A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM5022-150M-RC
PM5022-150M-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 4.3A 35 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 148542 pcs
Κατεβάστε: PM5022-150M-RC.pdf
RFQ
PM5022-151M-RC
PM5022-151M-RC
Περιγραφή: FIXED IND 150UH 1.4A 270 MOHM