PM43-680K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM43-680K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM43-680K
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM
Φύλλα δεδομένων: PM43-680K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM43-680K
Αριθμός εξαρτήματος PM43-680K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5525 pcs Φύλλο δεδομένων PM43-680K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM43
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M3680TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.117 Ohm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.117 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 370mA Τρέχουσες - Κορεσμός -