PM43-2R7M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM43-2R7M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM43-2R7M
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 1.58A 79 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM43-2R7M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM43-2R7M
Αριθμός εξαρτήματος PM43-2R7M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 1.58A 79 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5756 pcs Φύλλο δεδομένων PM43-2R7M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM43
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα PM432R7M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 66MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.58A 79 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 79 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.58A Τρέχουσες - Κορεσμός -