PM40-271K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM40-271K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 270UH 92MA 18 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM40-271K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM40-271K
Αριθμός εξαρτήματος PM40-271K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 270UH 92MA 18 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5802 pcs Φύλλο δεδομένων PM40-271K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα M1142TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 270µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 270µH Unshielded Molded Inductor 92mA 18 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 18 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 92mA Τρέχουσες - Κορεσμός -