PM3602-25
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3602-25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM3602-25
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος INDUCT ARRAY 2 COIL 25UH SMD
Φύλλα δεδομένων: PM3602-25.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM3602-25
Αριθμός εξαρτήματος PM3602-25 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 25UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4961 pcs Φύλλο δεδομένων PM3602-25.pdf
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.452" L x 0.354" W (11.48mm x 8.99mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM3600
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα Q1465067
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Ρόλοι 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Αυτεπαγωγή - που συνδέονται σε σειρά 100µH
Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 25µH Ύψος 0.225" (5.72mm)
Λεπτομερής περιγραφή Unshielded 2 Coil Inductor Array 100µH Inductance - Connected in Series 25µH Inductance - Connected in Parallel 98 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.17A Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 390 mOhm Max
Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 98 mOhm Max Τρέχουσα βαθμολογία - Σειρά 590mA
Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 1.17A