PM3316-151M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3316-151M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM3316-151M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM3316-151M
Αριθμός εξαρτήματος PM3316-151M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4734 pcs Φύλλο δεδομένων PM3316-151M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM3316
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M9713TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 400 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 400 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Τρέχουσες - Κορεσμός 1A