PM2120-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 19.7A 3 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM2120-2R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM2120-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος PM2120-2R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 19.7A 3 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5506 pcs Φύλλο δεδομένων PM2120-2R2M.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Αλλα ονόματα M6175 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.820" (20.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Toroidal Inductor 19.7A 3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 19.7A Τρέχουσες - Κορεσμός -