PM2120-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-151K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 5.5A 43 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM2120-151K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM2120-151K
Αριθμός εξαρτήματος PM2120-151K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 5.5A 43 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4506 pcs Φύλλο δεδομένων PM2120-151K.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Αλλα ονόματα M6197 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.870" (22.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Toroidal Inductor 5.5A 43 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 43 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.5A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM2120-120K
PM2120-120K
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 12UH 12.7A 8 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 4383 pcs
Κατεβάστε: PM2120-120K.pdf
RFQ
PM2120-151K-RC
PM2120-151K-RC