PM2120-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-101K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 6.1A 35 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM2120-101K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM2120-101K
Αριθμός εξαρτήματος PM2120-101K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 6.1A 35 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5464 pcs Φύλλο δεδομένων PM2120-101K.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM2120
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M6195 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.870" (22.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Toroidal Inductor 6.1A 35 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.1A Τρέχουσες - Κορεσμός -