PM20-3R3K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM20-3R3K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2 OHM
Φύλλα δεδομένων: PM20-3R3K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM20-3R3K
Αριθμός εξαρτήματος PM20-3R3K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5821 pcs Φύλλο δεδομένων PM20-3R3K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM20
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα PM203R3K Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Molded Inductor 260mA 1.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA Τρέχουσες - Κορεσμός -