PM20-121K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM20-121K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM20-121K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM20-121K
Αριθμός εξαρτήματος PM20-121K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4413 pcs Φύλλο δεδομένων PM20-121K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM20
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα PM20121K Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 120µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120µH Unshielded Molded Inductor 70mA 11 Ohm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 11 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 70mA Τρέχουσες - Κορεσμός -