PM1812-331J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1812-331J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 85MA 14 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM1812-331J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM1812-331J
Αριθμός εξαρτήματος PM1812-331J Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 85MA 14 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4130 pcs Φύλλο δεδομένων PM1812-331J.pdf
Τύπος - Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM1812
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα M6074TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Inductor 85mA 14 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 14 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 85mA Τρέχουσες - Κορεσμός -