PM1608-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1608-2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM1608-2R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM1608-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος PM1608-2R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4370 pcs Φύλλο δεδομένων PM1608-2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM1608
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα PM16082R2M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.115" (2.92mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 70 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.3A