PM125SH-151M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1A 230 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM125SH-151M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM125SH-151M
Αριθμός εξαρτήματος PM125SH-151M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1A 230 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5227 pcs Φύλλο δεδομένων PM125SH-151M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PM125SH
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα PM125SH151M Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Wirewound Inductor 1A 230 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 230 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Τρέχουσες - Κορεσμός -