PM125S-101M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 1.05A 250 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM125S-101M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM125S-101M
Αριθμός εξαρτήματος PM125S-101M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.05A 250 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5345 pcs Φύλλο δεδομένων PM125S-101M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PM125S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα PM125S101M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.213" (5.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.05A 250 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 250 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.05A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.19A