PM105S-101M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105S-101M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 800MA 350 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM105S-101M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM105S-101M
Αριθμός εξαρτήματος PM105S-101M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 800MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4365 pcs Φύλλο δεδομένων PM105S-101M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PM105S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M1037TR Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 350 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Τρέχουσες - Κορεσμός -