PM105-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-151K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM105-151K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM105-151K
Αριθμός εξαρτήματος PM105-151K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5301 pcs Φύλλο δεδομένων PM105-151K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM105
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M1015CT
PM105-151KB
PM105151K
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 470 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 470 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 780mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM105-120M-RC
PM105-120M-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 12UH 2.45A 70 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 98399 pcs
Κατεβάστε: PM105-120M-RC.pdf
RFQ
PM105-151K-RC
PM105-151K-RC