PM105-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-101K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 970MA 350 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM105-101K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM105-101K
Αριθμός εξαρτήματος PM105-101K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 970MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5973 pcs Φύλλο δεδομένων PM105-101K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM105
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα M1013TR Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 970mA 350 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 970mA Τρέχουσες - Κορεσμός -