PM104SH-331-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM104SH-331-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 550MA 773 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM104SH-331-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PM104SH-331-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 550MA 773 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89709 pcs Φύλλο δεδομένων PM104SH-331-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PM104SH
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.161" (4.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 773 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 773 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 550mA Τρέχουσες - Κορεσμός 520mA