MOV-14D301K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-14D301K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 300V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: 1.MOV-14D301K.pdf2.MOV-14D301K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MOV-14D301K
Αριθμός εξαρτήματος MOV-14D301K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή VARISTOR 300V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 566161 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MOV-14D301K.pdf2.MOV-14D301K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 300V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 270V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 330V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 250V Μέγιστη AC Volts 190V
Ενέργεια 77J Λεπτομερής περιγραφή 300V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 670pF @ 1kHz