MOV-07D151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D151K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: MOV-07D151K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MOV-07D151K
Αριθμός εξαρτήματος MOV-07D151K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1164078 pcs Φύλλο δεδομένων MOV-07D151K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 150V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 135V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 165V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 125V Μέγιστη AC Volts 95V
Χαρακτηριστικά - Ενέργεια 9.7J
Λεπτομερής περιγραφή 150V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 330pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MOV-07D151KTR
MOV-07D151KTR
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.