MH3261-101Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MH3261-101Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
Φύλλα δεδομένων: MH3261-101Y.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MH3261-101Y
Αριθμός εξαρτήματος MH3261-101Y Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4997 pcs Φύλλο δεδομένων MH3261-101Y.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά MH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 100 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.051" (1.30mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 30 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 4A