MF-USMF175X-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-USMF175X-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Φύλλα δεδομένων: MF-USMF175X-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MF-USMF175X-2
Αριθμός εξαρτήματος MF-USMF175X-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 345828 pcs Φύλλο δεδομένων MF-USMF175X-2.pdf
Τάσης - Max 6V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 1s Πάχος (Max) 0.033" (0.85mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Σειρά Multifuse®, MF-USMF
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 90 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 20 mOhms
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric), Concave Αλλα ονόματα MF-USMF175X-2CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 3.5A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.75A εγκρίσεις cURus, TUV