MF-USMD010-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-USMD010-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Φύλλα δεδομένων: MF-USMD010-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MF-USMD010-2
Αριθμός εξαρτήματος MF-USMD010-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4342 pcs Φύλλο δεδομένων MF-USMD010-2.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 600ms Πάχος (Max) 0.033" (0.85mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Σειρά Multifuse®, MF-USMD
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 15 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 800 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα MF-USMD010TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric) Τρέχουσες - Trip (It) 300mA
Τρέχουσες - Max 10A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 100mA