MF-SMHT160-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-SMHT160-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 16V 1.6A 2SMD
Φύλλα δεδομένων: MF-SMHT160-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MF-SMHT160-2
Αριθμός εξαρτήματος MF-SMHT160-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 16V 1.6A 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138720 pcs Φύλλο δεδομένων MF-SMHT160-2.pdf
Τάσης - Max 16V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 10s Πάχος (Max) 0.118" (3.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" L x 0.234" W (9.50mm x 5.94mm) Σειρά Multifuse®, MF-SMHT
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 150 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 50 mOhms
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα MF-SMHT160-2DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.6A Ih Surface Mount 2-SMD
Τρέχουσες - Trip (It) 3.2A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.6A εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MF-SMDF200-2
MF-SMDF200-2
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 10V 2A 2018
Σε απόθεμα: 271482 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MF-SMLAB
MF-SMLAB
Περιγραφή: FUSE KIT PTC RST 0.3-2.6A 45PC
Σε απόθεμα: 5489 pcs
Κατεβάστε: MF-SMLAB.pdf
RFQ
MF-SMHT136-2-6
MF-SMHT136-2-6
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 16V 1.36A 2SMD
Κατεβάστε: MF-SMHT136-2-6.pdf
MF-SVS170NL-0
MF-SVS170NL-0
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 10V 1.7A STRAP
Κατεβάστε: MF-SVS170NL-0.pdf
MF-SMHT160-2-6
MF-SMHT160-2-6